Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

REGULAMIN ZAKUPÓW W ANTYKWARIACIE FILMOWYM

 
§1
Sprzedającym w internetowym antykwariacie o adresie elektronicznym htt pl://antykwariat.lcf.pl jest Łódzkie Centrum Filmowe Sp z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Obywatelskiej 102/104, 94-104 Łódź, zarejestrowana pod numerem KRS 0000353169, w Sądzie Rejestrowym dla Łodzi Śródmieścia XX Wydział KRS, NIP: 7272759381
 
§2
Kontakt z antykwariatem możliwy jest poprzez adres e – mail antykwariat@lcf.pl Tel.+48 42 639 56 29 ; 42 639 56 01;
 
§3
Antykwariat filmowy prowadzi sprzedaż przedmiotów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta antykwariatu zawiera przedmioty, które posiadają wartość kolekcjonerską, użytkową i dekoracyjną.
 
§4
1) Zamówienia są przyjmowane przez stronę htt://antykwariat.lcf.pl Faksem +48 42 636 04 87 lub telefonicznie +48 42 639 56 29 .
Po złożeniu zamówienia klient dostaje e- mailem informację o jego przyjęciu.
Zamówienie powinno zawierać wniosek wydania faktury lub paragonu, w przypadku braku takiego wniosku wysłany bedzie paragon.
 
2) Realizacja zamówienia rozpoczyna się :
  • Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny najpóźniej w momencie odbioru towaru gotówką lub w formie przedpłaty na konto bankowe

Nr 25 1240 5585 1111 0010 3196 4903

  • Po złożeniu przez klienta zamówienia wpłata (kwota zamówienia wraz z kosztami przesyłki) powinna nastąpić w nieprzekraczalnym terminie do 7 dni. Po tym terminie zamówienie nieopłacone zostanie anulowane , a przedmioty będące w tym zamówieniu ponownie staną się dostępne w sprzedaży. W przypadku otrzymania przez antykwariat wpłaty po anulowaniu zamówienia :
- jeśli sprzedający nadal posiada przedmioty , które były zamówione, następuje realizacja anulowanego zamówienia
 
- jeśli sprzedający nie posiada już przedmiotów , które znajdowały się w anulowanym zamówieniu , sprzedający zwraca ,
przelewem bankowym na wskazane przez wpłacającego konto, wpłaconą za anulowane zamówienie kwotę pomniejszoną o
1 zł kosztów wykonania przelewu.
  • do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura
  • klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wysłania zamówienia
  • klient nie może anulować zamówienia , które już zostało wysłane
 
§5
Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
 
§6
1) Wszystkie ceny podawane są w zł polskich i zawierają podatek VAT
2) Cena jest wiążąca obie strony w momencie złożenia zamówienia. cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki.
3) Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki
4) Termin realizacji zamówienia wynosi 14 dni.
 
§7
 
1)Dostawa zakupionych przedmiotów odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.
 
2)Przy realizacji zamówień z zaznaczeniem przez klienta odbioru osobistego – wyznacza się termin odbioru zakupionych przedmiotów w ciągu 7 dni
 
3)W przypadku nieodebrania towaru w terminie - sprzedawca obciąży klienta kosztami przechowania w wysokości 1zł od szt zakupionego towaru za każdy dzień zwłoki. Nieodebranie zamówionego towaru w ciągu 14 dni – będzie skutkowało anulowaniem zamówienia
 
§8
 
1) Wszystkie przedmioty dostępne w antykwariacie są traktowane jako towar używany i jako takie nie podlegają zwrotom i reklamacjom . Ewentualne uszkodzenia i wady w przedmiotach podane są w opisie technicznym .
2) W przypadku niezgodności dostarczanego zakupu z zamówieniem - antykwariat wymienia produkt na własny koszt.
3)W przypadku , gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia , należy w obecności dostarczyciela sporządzić protokół szkody nie przyjmując przesyłki, przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń przez kupującego powoduje utratę roszczeń z tytułu jej ubytku lub uszkodzenia.
 
§9
 
Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen przedmiotów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych przedmiotów do oferty antykwariatu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sprzedającego bądź wprowadzania w nich zmian.
 
§10
 
Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 Zabrania się ( klientowi ) umieszczania na stronach sklepu ( np. formularz opinii o produktach ) treści o charakterze bezprawnym.
 
§11
 
Klient/ Odbiorca akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowej oraz na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
 
§12
 
Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.12.2011roku i w przyszłości może ulec zmianie.
 
§13
 
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl